Україна    English (EN)    Español    Polski (PL)

Współpraca międzynarodowa

JM Rektor PWSTE, doc. dr Krzysztof Rejman promuje PWSTE na Ukrainie

20160223

W dniach 16-19 lutego 2016 r. JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, doc. dr Krzysztof Rejman odbył podróż służbową na Ukrainę celem promocji oferty edukacyjnej naszej Uczelni.

Czytaj więcej: JM Rektor PWSTE, doc. dr Krzysztof Rejman promuje PWSTE na Ukrainie

Stypendia na studia drugiego stopnia dla cudzoziemców polskiego pochodzenia, absolwentów studiów pierwszego stopnia na polskich uczelniach na kierunkach trwających 7 semestrów

200 DWM

Stypendia przyznawane są w drodze konkursu, pierwszeństwo w jego uzyskaniu mają cudzoziemcy z oceną na dyplomie minimum dostateczny plus.

Czytaj więcej: Stypendia na studia drugiego stopnia dla cudzoziemców polskiego pochodzenia, absolwentów studiów...

Pierwsi uczestnicy Programu Erasmus+ reprezentujący Ukrainę w jarosławskiej PWSTE

20160111-15

Prof. Zoryana Lapishko oraz Zastępca Dyrektora ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej prof. Oleksiy Druhov reprezentujący Lwowski Instytut Bankowości Narodowego Banku Ukrainy w dniu 14 stycznia 2016 r. z rąk dra inż. Ryszarda Pukały, Prorektora ds. Studenckich, odebrali dyplomy potwierdzające udział w 5-dniowym Programie Erasmus+ w PWSTE w Jarosławiu.

Czytaj więcej: Pierwsi uczestnicy Programu Erasmus+ reprezentujący Ukrainę w jarosławskiej PWSTE

Podpisanie umowy pomiędzy PWSTE i Winnickim Narodowym Uniwersytetem Medycznym

20151124 umowa

W dniu 24 listopada 2015 r. reprezentacja PWSTE w Jarosławiu z JM Rektorem, doc. dr. Krzysztofem Rejmanem oraz Dyrektorem Instytutu Ochrony Zdrowia, dr. inż. Jarosławem Noworólem uczestniczyła w wyjeździe służbowym na Ukrainę celem podpisania umowy o współpracy naukowej, edukacyjnej i kulturalnej z Winnickim Narodowym Uniwersytetem Medycznym im. M.I. Pyrohowa, reprezentowanym przez JM Rektora, prof. dr. hab. n. med. Wasyla Moroza.

Czytaj więcej: Podpisanie umowy pomiędzy PWSTE i Winnickim Narodowym Uniwersytetem Medycznym

Zakończenie wakacyjnej Szkoły Języka Polskiego i Kultury Polskiej

20150918

W dniu 18 września br. zakończył się pobyt w PWSTE 15 uczestników Wakacyjnej Szkoły Języka i Kultury Polskiej organizowanej przez naszą Uczelnię cyklicznie od lipca 2013 r. Ostatniego dnia kursu dokształcającego z ukraińską młodzieżą przebywającą w Jarosławiu od 1 września, spotkała się doc. dr Dorota Dejniak, Prorektor ds. Dydaktycznych PWSTE w Jarosławiu.

Czytaj więcej: Zakończenie wakacyjnej Szkoły Języka Polskiego i Kultury Polskiej

Certyfikaty

Certyfikaty - zestow logo Logo Certyfikaty TELC Logo Certyfikaty LCCI Logo Certyfikaty ECDL Logo Certyfikaty Cisco Logo Certyfikaty CAD
 
 
 
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław