IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „INTERDYSCYPLINARNE ASPEKTY URODY, ZDROWIA I CHOROBY” - 12-13 maja 2016 r.

zdr 002

ENGLISH >

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Interdyscyplinarne aspekty urody, zdrowia i choroby", która odbędzie się w dniach 12-13 maja 2016 roku  w siedzibie Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu, przy ulicy Czarnieckiego 16.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do grupy zawodowej lekarzy, pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych, dietetyków, pracowników socjalnych, kosmetologów oraz studentów i absolwentów tych kierunków. Do dyskusji zapraszamy również przedstawicieli innych środowisk naukowych, m.in.: filozofów, socjologów, pedagogów i psychologów.
Udział w Konferencji będzie okazją do wymiany doświadczeń, poglądów oraz przedstawienia własnych osiągnięć naukowych dotyczących prezentowanej problematyki. Pozwoli również wskazać kierunki rozwoju badań i systemu kształcenia.
Mamy nadzieję, że uczestnictwo w IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej umożliwi biorącym w niej udział pogłębienie wiedzy oraz nawiązanie trwałej współpracy naukowej i zawodowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.

dr inż. Jarosław Noworól
Dyrektor Instytutu Ochrony Zdrowia
Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu

PROGRAM KONFERENCJI - SESJE TEMATYCZNE

Proponowane tematy sesji dotyczą:

• współczesnego pielęgniarstwa w wymiarze europejskim i światowym: perspektyw rozwoju opieki pielęgniarskiej w obliczu potrzeb pacjentów, świadczeniobiorców usług zdrowotnych oraz stduentów kierunku pielęgniarstwo,
  • opieki położniczo-ginekologicznej nad kobietą i jej rodziną,
  • nowych trendów w kosmetologii, kosmetyce i medycynie estetycznej,
  • pracy socjalnej w perspektywie XXI w.,
  • zdrowia publicznego w wymiarze interdyscyplinarnym,
  • sesji młodych naukowców,
  • sesji plakatowej,
  • warsztatów naukowych.

OPŁATY

Opłata za udział w Konferencji wynosi: 150,00 zł

Opłata za udział w Konferencji dla studentów i doktorantów wynosi 60,00 zł
Opłata upoważnia do:
- udziału w sesjach i warsztatach naukowych,
- uzyskania materiałów konferencyjnych,
- uzyskania certyfikatu uczestnictwa z punktami edukacyjnymi,
- obiadu w dniach konferencji,
- przerw kawowych zgodnie z programem.

• Opłata za udział w uroczystej kolacji wynosi: 100,00 zł.

• Opłata za publikację w monografii wynosi: 200,00 zł.

WAŻNE TERMINY

• Termin rejestracji czynnego uczestnictwa i przesyłania streszczeń prac:
    do 31.03.2016 r. (karta CZYNNEGO uczestnictwa i streszczenie pracy w języku polskim i angielskim). Uczestnikom biorącym czynny udział w Konferencji Komitet Organizacyjny zapewnia obsługę techniczną (rzutnik multimedialny, stojak na plakat) oraz publikację tekstu w materiałach konferencyjnych. Prelegenci proszeni są o przygotowanie prezentacji multimedialnej w języku polskim i angielskim.
  • Termin przesłania pełnego tekstu prac do monografii: do 31.05.2016 r.
  • Termin rejestracji biernego uczestnictwa: do 30.04.2016 r. .(karta BIERNEGO uczestnictwa).

Warunkiem udziału w Konferencji jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia oraz uiszczenie opłaty za udział w Konferencji.

Warunki publikacji

Prace zgodne z tematyką Konferencji po pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w monografii naukowej w języku angielskim (wymagania edytorskie prac przeznaczonych do publikacji w monografii dostępne są w załączniku).

Numer konta:
Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu
ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław
Numer rachunku bankowego: 75 1500 1634 1216 3005 4488 0000
Hasło: Konferencja „Interdyscyplinarne aspekty urody, zdrowia i choroby" 2016

zdr 004

Organizatorzy:

• Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, Polska
  • Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie, Polska
  • Villanova University, Pensylwania, Stany Zjednoczone
  • Katolicki Uniwersytet w Rużomberku, Słowacja
  • Żytomierski Instytut Pielęgniarstwa, Ukraina