IV edycja Konkursu „Jestem przedsiębiorczy”

kapital

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu oraz Studenckie Koło Naukowe Finansów i Rachunkowości „Kapitał" działające w Instytucie Ekonomii i Zarządzania naszej Uczelni ogłaszają IV edycję Konkursu „Jestem przedsiębiorczy".

Tegoroczna edycja ma na celu weryfikację wiedzy uczniów z zakresu przedsiębiorczości, która sprawdzona zostanie poprzez sporządzenie biznesplanu. Konkurs przeprowadzony będzie w trzech etapach. Szczegóły Konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie.
Zainteresowane szkoły prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w Konkursie do dnia 9 lutego 2016 r. poprzez przesłanie zwrotnego formularza zgłoszenia wraz z biznesplanami uczestników na adres Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza  w Jarosławu - Instytut Ekonomii i Zarządzania, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław z dopiskiem „Konkurs Jestem przedsiębiorczy" lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w tytule e-maila „Konkurs Jestem przedsiębiorczy". Zwycięzcy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie .

Prezes SKN„Kapitał"                                                                                         Opiekun SKN „Kapitał"
Patryk Bukowy                                                                                                 Dr Tatiana Kożak-Siara

Załączniki:

ikona pobierz

(DOC - 116 KB)

ikona pobierz

REGULAMIN IV KONKURSU DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH "JESTEM PRZEDSIĘBIORCZY"
(DOC - 66,5 KB)